Главная | Контакты
    
     laboratory-web.com
     Разделы
Сегодня: 04 Сентября 113 года - Среда
14:32:23
   Новости
  О компании

Секонд хенд: одежда и обувь оптом из Швейцарии.
Эл. Почта maher@live.ru
Тел. 044-209-65-30
Тел/факс 044-499-20-68
Моб. 8 067 209-65-30

  Услуги
  Цены
 

Форум SEO оптимизаторов

 
 
 
Главная

Android-розробник

Android-розробник займається Створення, оновленням, удосконаленням мобільних додатків і ПО для смартфонів, планшетів, електронних книг, ігрових приставок і інших девайсів, що працюють на операційній системі Android. Професія підходить тим, кого цікавить інформатика.

У другій половині 2016 року загальна частка смартфонів на ОС Android, проданих клієнтам, склала 87%, обігнавши не менше популярну платформу iOS. Попит зростає, а ось кількість тлумачних android розробників не збільшується, що пов'язано з мінімальною популярність професії в країнах СНД.

Створення програмних продуктів для девайсів - захоплюючий і дуже прибутковий процес, адже сьогодні кожна компанія, що займається бізнесом, прагнути випустити власний додаток для взаємодії з клієнтами.

Отримати необхідні для роботи знання непідготовлений абітурієнт може на курсах, вартість навчання не надто висока, що робить професію доступною для кожної людини. Після профільних курсів таких фахівців розбирають різні компанії і партнери навчальних закладів, тому молодий програміст відразу проходить стажування і приступає до практичної роботи, отримуючи стабільний оклад.

особливості професії

Android-програміст займається такою роботою:

- ТЗ, брифів, прототипів і призначених для користувача інтерфейсів, отриманих від замовника і дизайнера;

- внесення рекомендацій в ТЗ, вибір шляхів для вирішення завдань;

- написання програмного коду;

- тестування ПО;

- налагодження та повторне тестування;

- завантаження створеного програмного продукту в магазин або на будь-який інший сайт;

- внесення правок, створення оновлень;

- пошук інноваційних рішень для удосконалення створеного продукту;

- розробка всіх видів ПО для ОС Android.

Працюючи в маленьких компаніях, розробник для Android перетворюється на людину-оркестр, виконує функції дизайнера, а іноді і становить ТЗ, якщо замовник погано уявляє собі процес розробки. Але в цілому робота не дуже складна, досвідчені програмісти справляються з поставленими завданнями швидко.

Деякі Android-розробники не працюють на когось, а створюють додатки, які потім успішно продають через Google Play. Розробка не вимагає великих матеріальних вкладень, але в цьому випадку програміст повинен володіти базовими знаннями про маркетинг і дизайні.

  Реклама
  Счетчики

bigmir)net  хиты 1 хосты 1

 
   
   
   
   
   
Полезные ресурсы